Shkarko
Ju jeni këtu: Shtëpi » Mbështetje » Shkarko

Lista e shkarkimit

 • SDM Sintered SmCo Fletë e të dhënave.pdf

 • Magnet ferrit Pot.docx

 • Magnet i veshur me gome.docx

 • Fleta e të dhënave SDM Sintered NdFeB.pdf

Facebook
Cicëroj
LinkedIn
Instagram

MIRË SE VINI

SDM Magnetics është një nga prodhuesit më integrues të magneteve në Kinë.Produktet kryesore: magnet i përhershëm, magnet neodymium, statori dhe rotori i motorit, zgjidhja e sensorëve dhe montimet magnetike.
 • Shtoni
  108 North Shixin Road, Hangzhou, Zhejiang 311200 PRChina
 • E-mail
  inquiry@magnet-sdm.com​​​

 • Telefoni fiks
  +86-571-82867702